Dobré zahrady - návrhy a realizace zahrad, projekty a rozpočty, drobné zahradní stavby, závlahové systémy...

Projektová činnost

Návrhy zahrad

Promyšlený návrh propojuje dům se zahradou a zahradu s jejím okolím. Uspořádání domu a zahrady by nemělo vést k jejich vzájemné izolaci, protože pokud se obě části podaří vzájemně propojit, budou i obytné prostory domu těžit z výhledu do zahrady.

Vytvoření návrhu je velmi důležitý krok nejen pro optimální uspořádání zahrady z hlediska funkčnosti jejího využití, ale i proto, aby se z Vaší zahrady nestala pouze sbírka rostlin, ze kterých se časem stane nevzhledná džungle. Rozšiřte si svůj domov o „venkovní místnosti“, kde je možno relaxovat, jíst, lenošit nebo sledovat hru dětí. Klíčem k vytvoření příjemného přechodu z domu do obytné zahrady je především zdařilý návrh a pečlivá realizace. Vdechněme společně Vaší zahradě její jedinečnou atmosféru. Pomůžeme Vám rozšířit hranice Vašeho obydlí

Může se při tom jednat nejen o projekt řešící komplexně celou zahradu (výsadby, trávníky, zpevněné plochy, zahradní solitéry, drobné stavby), ale i pouze o její dílčí části. Součástí každého projektu je rozpočet. Navrhneme Vám výsadbu vhodně doplněnou kameny, drobnými stavbami a vodními prvky v zahradě. Při návrhu (projektu výsadby) využíváme odborných znalostí získaných studiem a dlouholetou praxí. Krásu zahrady netvoří pouze vhodný výběr stromů, keřů a dokonalý trávník. Na kráse a stylu zahrady se významnou měrou podílí i drobné stavby, které mohou být významným prvkem samy o sobě nebo mohou být umě propojeny s rostlinami a vytvářet tak harmonii mezi tvrdými a jemnými materiály. 

Rádi pro Vás návrh vypracujeme